سال جهش تولید گرامی باد
سه شنبه ٠١ مهر ١٣٩٩ EN

اخبار > نگاه ویژه به مسئولیت های اجتماعی (CSR) در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق  چاپ        ارسال به دوست

نگاه ویژه به مسئولیت های اجتماعی (CSR) در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق
نگاه ویژه به مسئولیت های اجتماعی (CSR) در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق

با حضور مدیرعامل، مدیران و رؤسای شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق دوره آموزشی اصول و مبانی مسئولیت های اجتماعی (CSR) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این دوره آموزشی دکتر ملک زاده از اساتید برجسته دانشگاه فردوسی مشهد، ضمن بیان منشاء پیدایش مسئولیت های اجتماعی، در مورد وظایف و رویکرد های جامعه، سازمان و خانواده در زمینه مسئولیت های اجتماعی مواردی را مطرح کرد.

دکتر ملک زاده با اشاره به مباحث کلیدی در حوزه مسئولیتهای اجتماعی، شناخث ذینفعان شرکت ها و سازمان ها و پاسخ گویی به آنها را با رویکردی داوطلبانه و اخلاق محور مهم دانست.

استاد دانشگاه فردوسی مشهد یکی از نقاط قوت مسئولیت های اجتماعی در سازمان ها را ارائه راه حل های مفید در زمان بروز حوادث و همچنین افزایش منافع شخصی کارکنان دانست.

وی افزود: به طور کلی CSR راه حل مناسبی برای زنده نمودن ارزشهای جامعه، ایجاد تغییر در جهت مثبت و منفعل نبودن در مقابل اتفاقات جامعه می باشد.

لازم به ذکر است در این دوره آموزشی، مسائلی از جمله انتظارات حقوقی، اقتصادی، اخلاقی،مسئولیت های بشر دوستانه، حقوق شهروندی، عدالت و پاسخگویی سازمانی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 


١٤:١١ - سه شنبه ٨ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٥٨١    /    تعداد نمایش : ٥٩٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده