سال جهش تولید گرامی باد
سه شنبه ٠١ مهر ١٣٩٩ EN

اخبار > دو تن زباله توسط کارکنان زاگرس جنوبی از طبیعت جمع آوری شد  چاپ        ارسال به دوست

دو تن زباله توسط کارکنان زاگرس جنوبی از طبیعت جمع آوری شد
دو تن زباله توسط کارکنان زاگرس جنوبی از طبیعت جمع آوری شد

کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در منطقه عملیاتی نار و کنگان در اقدامی داوطلبانه و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی، ۲ تن زباله را در گستره‌ای به وسعت ۲۰ هکتار از طبیعت، جمع آوری کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، رئیس منطقه عملیاتی نار و کنگان ، گفت: با عنایت بر تاکید دین مبین اسلام، اصل پنجاه قانون اساسی و در راستای حفاظت از محیط زیست و کاهش آلودگی های زیست محیطی، ۴۰ نفر از کارکنان منطقه عملیاتی نار و کنگان به صورت داوطلبانه ۲ تن زباله را از گستره‌ای به وسعت ۲۰ هکتار از طبیعت منطقه، جمع‌آوری کردند.

مهندس جابر چرومی‌زاده، افزود: این افراد دوستدار محیط زیست با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی پیشگیری کننده از بیماری کرونا، پسماند های رها شده در حد فاصل مرکز تفکیک و مرکز جمع آوری شماره یک کنگان تا کمپ خلیج فارس را جمع آوری و این محیط را از زباله پاکسازی کردند.

وی، اظهار داشت: این حرکت خودجوش در راستای فرهنگسازی و با محوریت اداره اچ‌اس‌یی و همکاری تمامی واحدهای منطقه، پس از اطلاع رسانی قبلی در تاریخ جمعه ششم تیرماه انجام شد.

منطقه عملیاتی نار و کنگان یکی از مناطق عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که در حوزه جغرافیایی استان بوشهر و در مجاورت شرکت پارس جنوبی قرار دارد.


٠٧:٥١ - سه شنبه ١٠ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٣٨٤٢    /    تعداد نمایش : ٤٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده