سال جهش تولید گرامی باد
يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٩ EN

اخبار > بازنشستگی فرصت درک معنای عمیق تر زندگی است  چاپ        ارسال به دوست

بازنشستگی فرصت درک معنای عمیق تر زندگی  است
بازنشستگی فرصت درک معنای عمیق تر زندگی است

دوران بازنشستگی فرصت مهمی برای پرورش و شکوفایی استعدادها و مرحله جدید در زندگی برای بسط و توسعه خودشناسی و درک معنا و مفهوم عمیق تر از زندگی است.

سرکار خانم حافظی از بازنشستگان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در رابطه با مزایا و اصول زیستن خلاقانه در دوران بازنشستگی اظهار داشت : دوران بازنشستگی یکی از مراحل عمر انسان است که فرصت تعمق و تفکر در مراتب زندگی و هستی را برای انسان فراهم می آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به منظور پاسداشت و تکریم مقام بازنشستگان صنعت نفت ،که به همت امور بانوان شرکت فراهم شد ، با حضور در منزل زوج بازنشسته ، آقای حافظی و سرکار خانم حافظی از کارکنان سابق این شرکت ، مراتب تقدیر ، تشکر و پیام مدیرعامل را به اطلاع ایشان رساندند.

بر اساس این گزارش سرکار خانم حافظی در ادامه با اشاره به جایگاه محوری خانواده تصریح کرد : در دوره بازنشستگی ، نقش خانواده محوریت خود را به عنوان کانون مهربانی بدست می آورد و دیدار با خویشاوندان و به جای آوردن صله رحم پررنگ تر می شود.

وی ضمن ابراز خرسندی از حضور جمعی از همکاران شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در منزل خود ، مهمترین خواسته بازنشستگان را توجه و به یاد آنها بودن دانست و افزود : انتظار دارند که در قبال عمر 30 ساله که در خدمت جامعه بوده اند ، سازمان نیز به یاد شان باشند . این جنبه معنوی مهمترین خواسته بازنشستگان است.

 


٠٩:٣١ - چهارشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٣٦٠    /    تعداد نمایش : ٥١١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده