سال جهش تولید گرامی باد
يکشنبه ٠٦ مهر ١٣٩٩ EN

اخبار > حافظ " شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق" رتبه سوم مسابقات قرآنی را کسب کرد  چاپ        ارسال به دوست

حافظ
در سی و هشتمین مسابقات قرآن کریم ؛

حافظ " شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق" رتبه سوم مسابقات قرآنی را کسب کرد

در ‌سی و هشتمین دوره مسابقات سراسری ‌قرآن کریم اعضای ‌انجمن ‌اسلامی وزارتخانه ها و موسسات دولتی کشور ، علی عرفانیان از همکاران شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق از شرکتهای بهره بردار شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، در بخش حفظ کل قرآن کریم رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این دوره از مسابقات که به میزبانی جامعه اسلامی کارکنان وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد ، تعداد 165 نفر از ۴۱ سازمان و موسسه دولتی در رشته های تحقیق ، ترتیل ، اذان ، حفظ 10 جزو ، حفظ 20 جزو و حفظ کل قرآن کریم به رقابت پرداختند.

بر اساس این گزارش در مجموع 18 نفر به عنوان نفرات برتر در مرحله نهایی حضور یافته که در رشته حفظ کل قرآن کریم، آقای علی عرفانیان به عنوان تنها نماینده وزارت نفت پس از نمایندگان وزارت آموزش و پرورش و بانک ملی ایران در جایگاه سوم قرار گرفت.

این گزارش می افزاید ، مراسم اختتامیه ‌سی و هشتمین ‌دوره مسابقات ‌قرآن کریم ‌با حضور فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و ‌دارایی ، مسئولان سازمان ها و موسسات دولتی ‌از‌جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی٬ارتش‌جمهوری اسلامی ایران٬وزارتخانه‌های نیرو٬صنعت و معدن و تجارت٬آموزش و پرورش٬وزارت نفت٬بهداشت و درمان٬وزارت‌دفاع٬امورخانه و وزارتخانه های ‌دیگر٬بانک های دولتی٬سازمان‌ها و نهادهای دولتی برگزار شد .

 


١٤:٠١ - چهارشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٥٩٦    /    تعداد نمایش : ٤٥٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده