سال جهش تولید گرامی باد
يکشنبه ٠٦ مهر ١٣٩٩ EN

اخبار > مسابقات ورزشي ستاد شركت نفت مناطق مركزي ايران با حضور 195 نفر برگزار شد  چاپ        ارسال به دوست

خبر/گزارش تصویری

مسابقات ورزشي ستاد شركت نفت مناطق مركزي ايران با حضور 195 نفر برگزار شد

به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس ، 195 نفر از كاركنان ستاد شركت نفت مناطق مركزي ايران در پنج رشته تيراندازي با تفنگ بادي ، تيراندازي با تپانچه بادي ، دارت ، تنيس روي ميز و شطرنج به رقابت پرداختند.

به گزارش روابط عمومي شركت نفت مناطق مركزي ايران ، در اين دوره از مسابقات كه به منظور ترويج فرهنگ ورزشي و ايجاد روحيه نشاط و شادابي كاركنان صورت گرفت ، 40 نفر از آقايان در رشته تفنگ بادي ، 25 نفر آقايان در تپانچه بادي ، 29 نفر بانوان در رشته تپانچه بادي ، 14 نفر آقايان در رشته تنيس روي ميز ، 75 نفراز بانوان و آقايان در رشته دارت و 12 نفر در رشته شطرنج بر اساس برنامه زمانبندي شده به رقابت پرداختند و در پايان به نفرات برتر هدايايي تقديم شد.

بر اساس اين گزارش :در رشته تنيس روي ميز به ترتيب مهزيار دقيقان ، علي دامادي ، پژمان بيات و سيد حميدرضا هاشمي حائز رتبه هاي اول تا چهارم شدند. نفرات برتر مسابقات شطرنج مردان نيز آقايان پيمان پاشايي ، جعفر تنگسيري و مرتضي نوروزي است.

اين گزارش مي افزايد: در رشته تفنگ مردان ، آقايان توماج شامير ، محمدحسن عسكري و عباس بهناد به ترتيب رتبه هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.همچنين در رشته تپانچه مردان ، محسن شولي ، حميدرضا مسافري و كميل زادصالح به عنوان نفرات برتر شناخته شدند. لازم به ذكر است ، خانمها آنازرين آرا ، ندا محمدي هزاوه و مرجان مكبري نيا در رشته تفنگ بادي در جايگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

شايان ذكر است ، خانمها فرانك حميدي ، سكينه فلاح و سيده معصومه عباسي نيا در رشته دارت به عنوان سه نفر اول معرفي شدند.در رشته دارت مردان نيز يوسف توحيدي ، داود آزادمرد و جعفر دلاور به عنوان نفرات ممتاز معرفي شدند.

 


١٢:١٣ - چهارشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٥    /    شماره : ١١٣١٣    /    تعداد نمایش : ٤٤٠١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده