سال جهش تولید گرامی باد
يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٩ EN

اخبار > قابليت ارتقاء فعاليت هاي ورزشي در مناطق عملياتي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب  چاپ        ارسال به دوست

رئيس منطقه عملياتي چشمه خوش، دهلران و سركان تصريح كرد:

قابليت ارتقاء فعاليت هاي ورزشي در مناطق عملياتي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب

با توجه به توانمندي هاي موجود و فراهم شدن زيرساختهاي ورزشي در مناطق عملياتي چشمه خوش ، دهلران و سركان ،فعاليت هاي ورزشي و تربيت بدني قابليت رشد و ارتقاء را دارد .

به گزارش روابط عمومي شركت نفت مناطق مركزي ايران ، مهندس محمد رضا عسگري رئيس منطقه عملياتي چشمه خوش ، دهلران و سركان در حاشيه برگزاري مسابقات مختلف ورزشي در اين منطقه با اشاره به نقش ورزش در سلامت جسم و روان كاركنان و افزايش بهره وري تصريح كرد : فعاليتهاي ورزشي نقش بي بديلي در افزايش روحيه كاري و سلامت رواني همكاران به عهده داشته و تمام تلاش مجموعه مديريت شركت و روساي مناطق عملياتي بر اين امر متمركز است و حمايت قاطعي از گسترش فرهنگ ورزشي به عمل مي آيد.

وي با اشاره به برگزاري مسابقات مختلف ورزشي از جمله تنيس روي ميز، بيليارد،اسنوكر در اين مناطق، افزود : استقبال زياد همكاران از اين مسابقات و وجود روحيه قهرماني ، خود دليل روشني بر ايجاد وانگيزه آنان براي فعاليت هاي ورزشي است كه اين امر در ارتقا روحيه و همكاري و همدلي تاثير به سزايي دارد. به عنوان نمونه در سال گذشته مقام اول فوتبال حراست و مقام سوم فوتبال دهه فجر از جمله موارد وجود اين روحيه جمعي بوده است.

مهندس عسگري در ادامه بر روند انجام ورزش هاي صبحگاهي در مناطق عملياتي تحت پوشش خود اشاره كرد و گفت: ورزش صبحگاهي و نرمش هاي اوليه قبل از شروع كار امري ضروري است و انشالله با همكاري و همراهي امور ورزش اقدامات تشويقي بيشتري را براي ايجاد انگيزه در كاركنان اقماري انجام خواهيم داد تا شادابي و نشاط اوليه در بين كاركنان حفظ شود .

وي در خصوص اهدائ جوايز مسابقات تصريح كرد : اين جوايز انگيزه كاركنان را براي رقابت بيشتر و وحدت و يگانگي حفظ ميكند. هرچند هدف اصلي و غايي تربيت بدني و ورزش ، دارا بودن تن سالم و نيرومند است كه كاركنان بيش از پيش به اين نيرو نياز دارند.

بر اساس اين گزارش حوزه فعالیت شرکت بهره برداري نفت و گاز غرب در محدوده استانهای کرمانشاه , ایلام , خوزستان و لرستان با مرکزیت ستاد در شهر کرمانشاه است . این شرکت ,مسئولیت بهره برداری از میادین نفتی و گازی در مناطق عملیاتی چشمه خوش , دهلران , سرکان ، ماله کوه , نفت شهر و تنگ بیجار را به عهده دارد. نفت تولیدی میادین سومار , نفت شهر , سرکان و ماله کوه به پالایشگاه کرمانشاه و نفت میادین دزفول شمالی به مبادی صادرات و نیز به پالایشگاه های شمالی کشور ارسال می شود.

 


١٤:٤١ - يکشنبه ١ آذر ١٣٩٤    /    شماره : ٩٦٠٣    /    تعداد نمایش : ٣٢٢٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده