سال جهش تولید گرامی باد
يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٩ EN

اخبار > نمره قبولی مدیریت مالی شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی درمجمع عمومی سالیانه  چاپ        ارسال به دوست

نمره قبولی مدیریت مالی شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی درمجمع عمومی سالیانه
در شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی محقق شد

نمره قبولی مدیریت مالی شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی درمجمع عمومی سالیانه

مدیریت مالی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با ارائه عملکرد مثبت در سال مالی گذشته و تایید صورتهای مالی آن در مجمع عمومی سالیانه ، مورد تقدیر مدیرعامل این شرکت قرار گرفت .

مهندس حمید ایزدی مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در نشستی با حضور رؤسا و کارکنان ادارات مدیریت امور مالی این شرکت ، حوزه وظایف مدیریت امور مالی را حوزه‌ای تخصصی و حساس عنوان کرد و گفت: رعایت قانون، اخلاق و کار حرفه ای در این حوزه بسیار ضروری است و باید علیرغم حفظ آبروی افراد، فرآیند فعالیت ها سختگیرانه و با خط کش قانون پیگیری و اجرا شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، مهندس ایزدی پیاده سازی سیستمهای مکانیزه و یکسان سازی الگوهای مالی را از ضرورت و نیازهای این مدیریت برشمرد و افزود : با توجه به حساسیت های ویژه ای که در حوزه مسائل مالی وجود دارد، یکسان سازی الگوهای مالی در سیستم های مکانیزه از اهمیت بالایی برخوردار است و این موضوع در شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در حال انجام است.

ایزدی، ضمن تاکید بر آموزش نمایندگان شرکت در پروژه ها و تهیه کنندگان کتابچه های پیمانها، از استاندارد سازی کلیه کتابچه های پیمانها در این شرکت با کمک گرفتن از مشاوران حرفه ای در آینده نزدیک خبر داد.

بر اساس این گزارش ، مصلی نژاد مدیر امور مالی شرکت بهره ‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، تایید صورت‌های مالی این شرکت در مجمع سالیانه را نشانه دقت، وظیف ه شناسی و خبرگی رؤسا و کارشناسان این حوزه عنوان و از تلاش های آنها تشکر کرد.

این گزارش می افزاید ، شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با مرکزیت شهر شیراز یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که پنج منطقه عملیاتی نار و کنگان، آغار و دالان، پارسیان، سرخون و گشوی جنوبی و سروستان و سعادت‌آباد را در استان های فارس، بوشهر و هرمزگان راهبری می کند.

 


١١:١١ - دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٣٨٩٩    /    تعداد نمایش : ١٧٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده