سال جهش تولید گرامی باد
يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٩ EN

اخبار > حمایت از ساخت داخل با استانداردهای بین‌المللی  چاپ        ارسال به دوست

حمایت از ساخت داخل با استانداردهای بین‌المللی
وزیر نفت عنوان کرد

حمایت از ساخت داخل با استانداردهای بین‌المللی

وزیر نفت گفت: صدور گواهینامه کیفیت تجهیزات گام مهمی برای توسعه فناوری ملی و حمایت از ساخت داخل با استانداردهای بین‌المللی است.

به گزارش خبرنگار شانا، بیژن زنگنه در حاشیه آیین اهدای نخستین گواهینامه کیفیت کالا و تجهیزات صنعت نفت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز نخستین گواهینامه کیفیت محصول کالا و تجهیزات صنعت نفت به نهاد صدور گواهینامه کیفیت انجمن نفت ایران اعطا شد. این اقدام گام مهمی برای توسعه فناوری ملی و حمایت از ساخت داخل با استانداردهای بین‌المللی خواهد بود. ‌

وی با بیان اینکه با صدور گواهینامه کیفیت تجهیزات و کالا راه برای استفاده از تجهیزات ایرانی باز می‌شود، گفت: شرکت‌های ایرانی پس از تحریم برای دریافت گواهی کیفیت تجهیزات مشکلات زیادی داشتند.

وزیر نفت بر ضرورت تدوام این حرکت هم از نظر کیفیت و هم از نظر تعداد گواهی‌ها برای کالای زیر پوشش تأکید کرد و گفت: انجمن نفت یک نهاد بی‌طرف، حرفه‌ای و تخصصی است که مسئولیت صدور گواهینامه را به‌عهده دارد، امیدواریم این کار در سطح ملی موفق باشد.

زنگنه درباره تیم‌داری صنعت نفت در لیگ برتر فوتبال نیز اظهار کرد: قانون به ما اجازه نمی‌دهد به تیم‌های لیگ برتر کمک مالی کنیم، این صراحت قانون است و ما نمی‌توانیم از قانون تخطی کنیم.

 


٠٨:٥٢ - سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٣٩٠٠    /    تعداد نمایش : ١٣٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده