سال جهش تولید گرامی باد
يکشنبه ٠٦ مهر ١٣٩٩ EN

اخبار > مهندس حاتمی در بازدید از منطقه سراجه اظهار داشت: ضرورت اجرای بازرسی فنی از خطوط لوله جريانی گاز و تاسيسات  چاپ        ارسال به دوست

مهندس حاتمی در بازدید از منطقه سراجه اظهار داشت:ضرورت اجراي بازرسي فني از خطوط لوله جرياني گاز و تاسيسات
مهندس حاتمی در بازدید از منطقه سراجه اظهار داشت: ضرورت اجرای بازرسی فنی از خطوط لوله جريانی گاز و تاسيسات

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در بازدید از منطقه عملیاتی سراجه قم بر ضرورت اجراي بازرسي فني از خطوط لوله جرياني گاز و تاسيسات ذخيره سازي گاز منطقه سراجه قم طبق برنامه تاكيد كرد.

مهندس رامین حاتمی در رابطه با لزوم پشتیبانی و تامین گاز مورد نیاز فصل زمستان اظهار داشت: با توجه به اينكه تامين پايدار گاز مورد نياز فصل زمستان بايستي بدون وقفه ادامه يابد، پايش و كنترل مستمر تجهيزات و سيستم هاي توليد در فصل سرد سال ضرورت داشته و هماهنگي كامل گروه هاي فني و عملياتي منطقه سراجه و بازرسي فني لازم است.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مهندس حاتمی با اشاره به اهمیت رعایت الزامات ایمنی تصریح کرد: منطقه عملياتي سراجه قم طی مدت 12 سال اخیر که بهره برداری و بازتولید گاز در آن صورت گرفته، حادثه عملیاتی در آن رخ نداده و از لحاظ شاخص های استانداردهای ایمنی به عنوان منطقه ای موفق به شمار میرود که نشان از اهتمام جدی همکاران این منطقه دارد. همچنین طی هفت ماه اول امسال در مجموع 869 میلیون متر مکعب گاز در مخزن سراجه قم تزریق شد که این میزان با احتساب ذخیره مربوط به سالهای قبل در مجموع یک میلیارد و 120 میلیون متر مکعب است.

بر اساس این گزارش، در این بازدید مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مدير توليد، رئيس بازسي فني، مدير منابع انساني و جمعي از روسا و كارشناسان به منظور بررسی مسائل مربوط به روند اجرایی باز تولید گاز در منطقه عملیاتی سراجه قم حضور یافتند.

 

 


١٣:٥٨ - دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٤٤٦    /    تعداد نمایش : ٨٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده