سال جهش تولید گرامی باد
پنج شنبه ١٠ مهر ١٣٩٩ EN

اخبار > مدیرعامل نفت مناطق مرکزی: با آمادگی کامل تاسیسات گازی، زمستان آرامی پیش رو داریم  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل نفت مناطق مرکزی: با آمادگی کامل تاسیسات گازی زمستان آرامی پیش رو داریم
مدیرعامل نفت مناطق مرکزی: با آمادگی کامل تاسیسات گازی، زمستان آرامی پیش رو داریم

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، مهندس حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، با اشاره به انجام حدود ۲۰۰ هزار نفر ساعت تعمیرات اساسی بدون حادثه در زاگرس جنوبی، گفت: عمده تولید شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، گاز است و انجام این میزان ساعت تعمیرات تخصصی از توانمندی کارکنان و اطمینان از تولید حداکثری در فصل زمستان حکایت دارد.

وی با اشاره به پراکندگی مناطق عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، گفت: تولید در مناطق پراکنده و محروم همواره مشکلاتی را به دنبال دارد اما با توجه به اینکه زاگرس جنوبی یکی از شرکت های توانمند بهره‌بردار کشور است و از جایگاهی استراتژیک برخوردار است همواره در تلاش هستیم تا تنگناهای آنها را برطرف نماییم.

حاتمی با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن بر علیه کشورمان، گفت: صنعت نفت همواره در نوک پیکان تحریم ها و جنگ اقتصادی دشمن قرار دارد اما باید تلاش نماییم منابع انسانی به عنوان سرمایه های سازمانی در شرایطی آرام و به دور از تنش وظایف تخصصی خود را انجام دهند.

وی، در پایان راه برون رفت کشور از شرایط کنونی را حفظ وحدت دانست و گفت: برای حفظ وحدت، هر کس باید به سهم خود وظایفش را انجام دهد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی نیز در این جلسه با اشاره به پهنه جغرافیایی این شرکت در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان، گفت: زاگرس جنوبی تامین گاز و نفت مورد نیاز تعدادی از پالایشگاه‌های مهم کشور را بر عهده دارد.

مهندس حمید ایزدی، گفت: تعویض هشت هزار متر خط لوله از هشت تا ۴۸ اینچ در کنار تعمیرات تجهیزات فرآیندی ، مراکز جمع آوری و پالایشگاه گاز فراشبند این شرکت را جهت تامین گاز مصرفی فصل زمستان در آمادگی کامل قرار داده است.

وی، افزود: به دلیل استفاده از فناوری های هوشمند و تکنولوژی های روزآمد در حوزه بازرسی در سال جاری، متراژ خطوط لوله تعمیری این شرکت کاهش چشمگیری داشته است و همچنین با حذف پیمان های سرمایه ای و استفاده از توان مناطق عملیاتی برای انجام تعمیرات اساسی سالیانه، سود و صرفه اقتصادی زیادی به دست آمده است.

نشست مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با همراهی رئیس حراست شرکت ملی نفت و جمعی از مدیران و رؤسای شرکت های نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی چهارشنبه ششم آذرماه در شیراز برگزار شد.

 

 


٢١:١١ - پنج شنبه ٧ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٤٥٦    /    تعداد نمایش : ١٠٥٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده