سال جهش تولید گرامی باد
سه شنبه ٠١ مهر ١٣٩٩ EN

فرهنگی


نمایشگاه وصیت نامه و عکس شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم، همزمان با اولین روز هفته دفاع مقدس با حضور فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز، فرمانده حوزه بقیه الله بسیج صنعت نفت فارس و مدیرعامل، مدیران، رؤسا و جمعی از کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در شیراز افتتاح شد.
٠٨:٣٥ - سه شنبه ١ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

مهندس رامین حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در پیامی بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس از حماسه آفرینی کارکنان صنعت نفت در دوران دفاع مقدس تجلیل کرد.
١٢:٣٠ - دوشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
مشاور فرهنگی وزیر نفت اظهار داشت؛
مشاور ارشد فرهنگی و رئيس ستاد اقامه نماز وزارت نفت ، استفاده صحیح از ظرفیت فضای مجازی و انعطاف پذیری در مسائل فرهنگی را از مهمترین عوامل در اشاعه فرهنگ دینی به ویژه برای نسل جوان دانست.
٠٧:٤٨ - پنج شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

دومین مرحله رزمایش کمک های مومنانه کارکنان ستاد شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، در راستای منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، همزمان با دهه اول محرم با توزیع 60 بسته حمایتی میان نیازمندان و اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا، برگزار شد.
١٤:٢٥ - چهارشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

مشاور مديرعامل شرکت نفت مناطق مركزي ايران از آگاهي بخشي به عنوان عامل مهم رشد و بالندگی خانواده ها یادکرد و كمال بشريت را مرهون توجه به خانواده و رفع مشكلات آن دانست.
١٤:٢٢ - شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

اولین نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در سال ۹۹ و در آستانه هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر، برگزار شد.
١٠:٠١ - پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده