سال جهش تولید گرامی باد
سه شنبه ٠١ مهر ١٣٩٩ EN

فرهنگی


کاروان سرخس-کربلا متشکل از کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق بمنظور شرکت در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) به کربلای معلی اعزام شدند.
١٥:٢٧ - چهارشنبه ١٧ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

کاروان عاشقان ثارالله، متشکل از کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، ظهر امروز (دوشنبه پانزدهم مهرماه) جهت شرکت در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) به کربلای معلی اعزام شدند.
٠٩:٠١ - سه شنبه ١٦ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
وزیر نفت در جمع فرماندهان بسیج:
وزیر نفت با بیان اینکه هدف به صفر رساندن صادرات نفت ایران با فداکاری مدیران و کارکنان صنعت نفت، محقق نشده است و نخواهد شد، گفت: شهادت می‌دهم همکاران فعال در این بخش‌ها با همان روحیه فداکاری رزمندگان دوران جنگ تحمیلی کار می‌کنند.
٢٠:١١ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

سردار سنایی راد مسئول بازرسی و سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با حضور در جمع بسیجیان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس از عزم جدی نظام برای مواجه با مفسدان اقتصادی و رفع مشکلات اقتصادی با دیپلماسی فعال اقتصادی خبر داد.
١٥:١١ - يکشنبه ٧ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
روایتی از روزهای دفاع مقدس
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، گردهمایی رده های مختلف سازمان بسیج و بسیجیان وزارتخانه ها و ادارات روز چهارشبنه با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مجموعه ١٢ هزار نفری آزادی برگزار شد .
١٣:٤١ - شنبه ٦ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

مهندس رامین حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در پیامی بمناسبت آغاز هفته دفاع مقدس دفاع جانانه ملت شریف ایران به تاسی از سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) را سند زرین فداکاری و پاسداشت از آرمان های انقلاب و دفاع از کیان و مرز ایران اسلامی برشمرد.
٢٠:٠٢ - شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده