سال جهش تولید گرامی باد
سه شنبه ٠١ مهر ١٣٩٩ EN

فرهنگی


مراسم مرثیه خوانی و عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در هشتمین روز از ماه محرم با حضور پرشور کارکنان صنعت نفت برگزار شد.
١٤:٢٣ - يکشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

مسئول دفتر پایگاه مقاومت بسیج شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به عنوان کارمند نمونه بسیجی استان فارس در هفته دولت معرفی شد.
٠٩:٥٩ - چهارشنبه ٦ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
مشاور فرهنگی وزیر نفت درمراسم انتخاب رابط فرهنگی منطقه هشت
مشاور فرهنگی وزیر نفت در آیین تودیع و معارفه رابط فرهنگی منطقه هشت حوزوی وزات نفت در خصوص دکتر مدرسی اظهار داشت: وی علاوه بر اشراف بر حوزه دین و فرهنگ، دارای مدرک مهندسی گاز نیز است و این امر در بهبود شرایط می تواند بسیار مؤثر باشد.
١٥:٣٩ - دوشنبه ٤ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

حجت الاسلام والمسلمین سرلک در مراسم گرامیداشت عید سعید غدیر خم در جمع کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران:فلسفه وجودی غدیر خم آشتی با خدا و ایجاد صلح و آرامش درون و مبارزه و جنگ با خداستیزان بیرونی و طاغوت هاست.
١٩:٣٨ - يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

مهندس حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران طی پیامی فرا رسیدن دهه امامت و ولایت را به تلاشگران عرصه تولید نفت و گاز بویژه کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت های تابعه تبریک گفت.
١٦:٢٣ - چهارشنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

مهندس رامین حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در پیامی بمناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار , این روز را فرصتی ارزشمند برای پاسداشت مقام شامخ انسان های فرهیخته ای دانست که در راه روشنگری جامعه از نثار جان خود پروایی ندارند.
١٤:٤٩ - چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده