سال جهش تولید گرامی باد
شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٩ EN

ورزشی

به دنبال رویایی به رنگ واقعیت
ما این حق را به دست آورده ایم که برای رفتن به دور دوم جام جهانی به عنوان تیم اول بجنگیم و برای آن تا آخرین دقیقه همه کار خواهیم کرد. همانطور که این کار را مقابل مراکش و اسپانیا انجام دادیم.این رویای ماست و هیچ چیز آن را تغییر نمی دهد. هیچ کس نمی گوید این کار آسانی خواهد بود اما ما در جام جهانی نیستیم تا چیزهای آسان را پیدا کنیم.ما برای رویا اینجا هستیم.
١٢:٣٦ - دوشنبه ٤ تير ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠
خبر/گزارش تصویری
در مسابقات تیر اتدازی جام رمضان در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران که در دو بخش طپانچه بادی و تفنگ بادی برگزار شد ، نفرات برتر این دوره از مسابقات طی دو روز به رقابت پرداختند و نفرات برتر معرفی شدند.
١٤:٣٧ - دوشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

دومین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی بسیجیان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با حضور 120 ورزشکار در مجتمع فرهنگی ورزشی محمود آباد با شناخت قهرمانان رشته های مختلف ورزشی به کار خود پایان داد.
١٦:٢١ - شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠
درخشش شرکت ملی نفت ایران در المپیاد تخصصی آتش نشانان؛
با اتمام سومین دوره المپیاد سه روزه عملیاتی - تخصصی آتش نشانان وزارت نفت، تیم زاگرس جنوبی مقام اول، تیم پالایش گاز فجر جم مقام دوم و تیم سازمان منطقه ویژه انرژی پارس مقام سوم را به خود اختصاص دادند.
١٣:١٥ - شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، مسابقات تیر اندازی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با قهرمانی تیم زاگرس جنوبی برگزار و به پایان رسید .
١٣:٤٦ - دوشنبه ٣ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠
مهندس حاتمی در جمع کوهنوردان این شرکت اظهار داشت:
مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در جمع کوهنوردان این شرکت که موفق به صعود به قله البروس روسیه در بام اروپا شدند ، پیام راستین و جوهره فرهنگ ایران را بر مبنای تعامل و مدارا با دیگر ملت ها برشمرد.
١٤:٠٧ - شنبه ١ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده