سال جهش تولید گرامی باد
چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩ EN

اخبار


برد الکترونیکی شیر های کنترلی توسط یکی از کارکنان اداره ابزار دقیق منطقه عملياتي دهلران به شیوه خلاقانه و ابتکاری طراحی و ساخته شد.
٠٩:٣١ - چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی اوقاف و امور خیریه استان فارس با درخشش " کاظم مؤذنی قیری" فعال قرآنی شاغل در منطقه عملیاتی آغار و دالان در رشته دعا خوانی به کار خود پایان داد.
٠٨:٣٠ - چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

مقاله علمی و پژوهشی "سید محمد جواد رجالی" کارمند شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با عنوان "تدارکات الکترونیک، عملکرد زنجیره تامین و ارتباطات بین سازمانی" در نشریه بین المللی سیستم ها و مدیریت لجستیک پذیرفته شد.
٠٨:٥٤ - سه شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
با هدف تامین پایدار گاز و تداوم ذخیره سازی
در راستای تامین گاز شبکه سراسری و با هدف جلوگیری از برداشت از مخزن استراتژیک شوریجه B وهمچنین تداوم تزریق و ذخیره سازی گاز در مخزن شوریجه D، تعمیرات اساسی مرکز جمع آوری شرقی منطقه خانگیران سه روز زودتر از برنامه زمانبندی با موفقیت به اتمام رسید و در مدار تولید قرار گرفت.
١٣:١٩ - دوشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
در یک سال اخیر در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق محقق شد
تا پایان شهریور ماه امسال در مجموع یک هزار میلیارد ریال جهت تامین اعتبار 11 پروژه سرمایه ای و تصویب خواهی بیش از 80 پروژه جاری در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق محقق شده است.
١٥:٣٥ - يکشنبه ٢٧ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
هم‌زمان با تشديد شيوع كرونا؛
جلسه کارگروه مقابله با بیماری کرونا در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران هم‌زمان با تشديد اين بيماري به‌منظور بررسي اقدامات صورت گرفته و برنامه‌های پيش رو بر اساس دستور عمل‌های جديد ابلاغي برگزار شد.
١٤:٣٧ - چهارشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده