سال جهش تولید گرامی باد
سه شنبه ٠٨ مهر ١٣٩٩ EN

اخبار


با توجه به هشدار متخصصان بهداشت مبنی بر احتمال شدت گرفتن بیماری کرونا در پاییز، جلسه هم اندیشی کمیته بحران مقابله با شیوع ویروس کرونا در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و متخصصان بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق کشور تشکیل و بر رعایت جدی تر أصول بهداشتی تاکید شد.
١٧:١٥ - جمعه ٣١ مرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

با تلاش نیروهای شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب ، تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی تنگ بیجار در کمتر از 30 روز کاری به پایان رسید.
١٦:٠٨ - چهارشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

با توجه به نظارت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی بر ارائه بهینه و کیفی خدمات بیمه تکمیلی به کارکنان صنعت نفت، از کارکنان قرارداد مدت موقت وزارت نفت در این باره نظرسنجی می‌شود.
١٤:٥٩ - چهارشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت از موافقت وزیر نفت با درخواست کارکنان پیمانکاری مبنی بر تسهیل شرایط ثبت‌نام در سامانه اطلاعاتی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی خبر داد.
١٣:٥١ - چهارشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران:
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اظهار کرد: این شرکت نه تنها در دوران تحریم بلکه حتی زمانی هم که تحریمی وجود نداشت، حمایت از سازندگان ایرانی را جز لاینفک قراردادهای نفتی قرار داده بود.
٠٨:٤٣ - سه شنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

سامانه مدیریت پروژه شرکت ملی نفت ایران که با هدف پایش، کنترل عملکرد و مدیریت بهینه‌ و یکپارچه پروژه‌های «طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت» و همین‌طور همه پروژه‌ها و پورتفولیوی این شرکت و شرکت‌های تابع طراحی و بهره‌برداری شده است رونمایی شد.
١٣:٢٧ - دوشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده