سال جهش تولید گرامی باد
سه شنبه ٠٨ مهر ١٣٩٩ EN

اخبار

گام چهارم نفت در مسیر تقویت پیوند صنعت و دانشگاه
۱۳ قرارداد کلان پژوهشی ازدیاد برداشت نفت و گاز در مجموع به ارزش ۳۵ میلیون یورو و ۷۱۶ میلیارد تومان، میان شرکت ملی نفت ایران و ۱۳ دانشگاه و مرکز تحقیقاتی کشور امضا شد.
١١:١٠ - دوشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
ازسوی وزیر نفت
وزیر نفت در نامه‌ای به مدیران عامل شرکت‌های اصلی و فرعی تابعه وزارت نفت و مدیران و رؤسای مؤسسه‌ها و واحدهای مستقل ستادی، نظام پژوهش، فناوری و تجاری‌سازی وزارت نفت را ابلاغ کرد.
٠٧:٢٣ - دوشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
در آستانه هفته دفاع مقدس ؛
در دومین مرحله رزمایش همدلی و مواسات و حرکت مومنانه در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با مشارکت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب و همیاری کارکنان، اقلام و بسته های معیشتی ،توسط نیروهای خدوم بسیج ،بین خانوارهای کمتر برخوردار پنج روستای مجاور منطقه عملیاتی سرکان و ماله کوه توزیع شد.
١٧:٤١ - يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
با هدف شناسایی راهکارهای ارتقای مسئولیت اجتماعی
دوره آموزشی با موضوع مسئولیت اجتماعی شرکت به منظور ارتقاء سطح دانش مدیران و روسای واحدهای سازمانی فعال در حوزه مسئولیت های اجتماعی و همچنین راهکارهای پوشش هرچه بیشتر در ستاد شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برگزار شد.
١٣:١١ - يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

۱۳ قرارداد کلان‌ پژوهشی در حوزه ازدیاد برداشت‌ میدان‌های نفتی، میان شرکت‌ ملی نفت ایران و ۱۳ دانشگاه و مرکز تحقیقاتی کشور امضا می‌شود.
١١:٤٣ - يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
نشانی دیگر از پیشینه صنعت نفت غرب کشور؛
یک دستگاه ژنراتور قدیمی با قدمتی بیش از ۶۰ سال حین عملیات خاک‌برداری و تسطیح محوطه چاه‌های نفتی در منطقه مرزی نفت شهر از توابع بخش سومار شهرستان قصر شیرین کشف شد.
١٢:١٩ - چهارشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده