سال جهش تولید گرامی باد
چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩ EN

اخبار


جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در مناطق تحت بهره برداری شرکت نفت و گاز شرق برای نیمه دوم سال ١٣٩٩ با رعایت پروتکل های بهداشتی و در راستای فاصله گذاری های اجتماعی بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
١٣:٤٧ - سه شنبه ١٥ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
رئیس بازرسی کل استان خراسان رضوی
رئیس بازرسی کل استان خراسان رضوی در جلسه ای با مدیران و رؤسای شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق نگاه به درون و خودکفایی را از نکات بسیار مثبت این شرکت بهره بردار دانست.
١١:٥٠ - سه شنبه ١٥ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در راستای تعهد به مسئولیت های اجتماعی و با هدف توانمندسازی کارجویان و شاغلان حوزه‌های مرتبط با صنعت نفت، تفاهم نامه همکاری با اداره کل فنی و حرفه‌ای استان فارس امضا کرد.
١٩:٣٣ - دوشنبه ١٤ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

جلسه پیش بینی بهره دهی چاههای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در مناطق تحت بهره برداری شرکت نفت و گاز غرب برای نیمه دوم سال ١٣٩٩ با رعایت پروتکل های بهداشتی و در راستای فاصله گذاری های اجتماعی بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
١٣:٥٤ - دوشنبه ١٤ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
معاون تولید شرکت ملی نفت ایران:
معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران، تنوع طرح‌های صنعت نفت و توزیع یکنواخت این طرح‌ها در گستره استان ایلام را نشان‌دهنده نگاه راهبردی این صنعت به استان ایلام برشمرد.
٠٨:٢٣ - دوشنبه ١٤ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

دو پروژه اعلان و اطفاء حریق با هدف افزایش ضریب ایمنی، در ساختمان مرکزی ستاد شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در شیراز افتتاح شد.
٠٧:٤٧ - دوشنبه ١٤ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده