سال جهش تولید گرامی باد
سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩ EN

اخبار

همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی
روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در راستای ارتباط دوسویه و تکریم همکاران و ارباب رجوع با مجموعه کارکنان و ذینفعان این شرکت و برخورداری از نظرات ، انتقادات و پیشنهادات ایشان اقدام به راه اندازی سامانه صدای پاسخگو نمود.
١٣:٢١ - شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
طرح ارتقای نظام سلامت در ایستگاه آخر
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت از اجرایی شدن «طرح جامع ارتقای نظام سلامت» طی روزهای آینده خبر داد و گفت: با اجرای این طرح، دسترسی کارکنان به بهترین امکانات درمانی کشور تسهیل می‌شود.
١٥:٠٢ - پنج شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

با موافقت وزیر نفت و ابلاغ فرزین مینو، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی حق‌الزحمه بهره‌وری نیمه دوم سال ۱۳۹۸ با حقوق اردیبهشت ماه به كاركنان صنعت نفت پرداخت می‌شود.
١٢:٥٧ - پنج شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

مهمترین اقدامات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در زمینه مقابله با ویروس کرونا با محوریت پیشگیری از شیوع، حفاظت از منابع انسانی، مسئولیت های اجتماعی و... تشریح شد.
١٣:٤٣ - چهارشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

مدیرکل بهداشت، ایمنی، محیط زیست (اچ‌اس‌یی) و پدافند غیر عامل وزارت نفت در نشست معاون اول رئیس‌جمهوری با مدیران ارشد صنعت نفت گزارش مبسوطی از نحوه عملکرد این مدیریت ارائه داد.
١١:٠٦ - چهارشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠
قدردانی از اقدام‌های وزارت نفت در مقابله با شیوع ویروس کرونا
معاون اول رئیس‌جمهوری با قدردانی از اقدام‌های وزارت نفت برای مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت: صنعت نفت هم‌اکنون در چند جبهه از جمله تحریم ظالمانه آمریکا در حال مبارزه است.
١٠:٤٤ - چهارشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده